Reklama | Kontakt |

Malta Festival Poznań

Pomożemy znaleźć nocleg  
Data:   
Ilość nocy: 
Ilość osób: 
Festiwal „Malta” powstał w celu stworzenia w Polsce okazji do zaprezentowania teatrów offowych, nierepertuarowych, eksperymentalnych. Początkowo był to festiwal teatrów ulicznych, z czasem formuła poszerzała się, obejmując także inne sfery sztuki. Obecnie „Malta” stała się jednym z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w naszej części Europy – występują tu muzycy rozrywkowi, grupy teatru tańca, artyści z pogranicza sztuki cyrkowej; odbywają się pokazy filmowe, wykłady, panele dyskusyjne, warsztaty teatralne dla publiczności.

więcej na: http://www.malta-festival.pl/
   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@hotelewpoznaniu.eu.
 
Restauracja Puby Kluby Imprezy Atrakcje Poznan

Gdzie się bawić?

Słowo kluczowe:
Rodzaj miejsca:
Restauracja Pub
Kawiarnia Klub
Zabytek Sklep
Sport Edukacja

Mapa Poznania

Mapa Poznania

Mapa Poznania | Interaktywny plan miasta

Mapa Poznania uwzględniająca położenie hoteli, innych obiektów noclegowych, restauracji, klubów oraz największych atrakcji Poznania.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty samochodów na wynajem w Poznaniu. Szeroki wybór i niskie ceny!

Reklama

Tanie noclegi