Reklama | Kontakt |
Średnia ocena: 4/5
na podstawie 1 opinii gości

Comfort Suites

ul. Katowicka, ul. Sielska, blisko centrum [zobacz mapę]
Przyjazd: 
Imię: 
Ilość nocy: 
Nazwisko: 
Ilość osób: 
i dzieci:
E-mail: 
Uwagi: 
Na 2 miejscu wśród 16
najczęściej rezerwowanych hoteli, hosteli, apartamentów
noclegi Od 2007 roku pomogliśmy znaleźć nocleg w Poznaniu dla 2418 osób.
Poleć ofertę:
Cennik:
Apartament I:
250 PLN + 7% VAT

Apartament II:
240 PLN + 7% VAT

Apartament III:
1-2 osoby - 160 PLN + 7% VAT
3-4 osoby - 200 PLN + 7% VAT
5-6 osób - 250 PLN + 7% VAT

Apartament IV:
1 osoba - 120 PLN + 7% VAT
2 osoby - 150 PLN + 7% VAT
3 osoby - 180 PLN + 7% VAT

Apartament V, VI:
1-2 osoby - 160 PLN + 7% VAT
3-4 osoby - 200 PLN + 7% VAT

W okresie targów ceny są o 50 PLN wyższe.

Opis:
Apartament I: (ulica Katowicka 73a/3) Znajduje się na ulicy Katowickiej na nowym osiedlu w budynku z domofonem i windą. Składa się z: dwóch sypialni, pokoju dziennego,łazienki z wanną oraz wyposażonej kuchni(lodówka, pralka, czajnik elektryczny, mikrofalówka, zmywarka) i krytego tarasu 8m2. Mieszkanie to jest całkowicie urządzone, zapewniony dostęp do internetu.10 min tramwajem od Międzynarodowych Targów Poznańskich i Głównego Dworca Kolejowego. Na życzenie i za dodatkową opłatą udostępniam garaż dla gości.

Apartament II: (ulica Katowicka 89a/30) Apartament znajduje się na nowym osiedlu w budynku z domofonem i windą. Składa się z sypialni z dużym, podwójnym łóżkiem, pokoju gościnnego z kanapą, łazienki z jacuzzi, wyposażonej kuchni (lodówka, pralka, czajnik elektryczny) oraz krytego tarasu. Mieszkanie to jest całkowicie urządzone, zlokalizowane 10 min tramwajem od Międzynarodowych Targów Poznańskich i Głównego Dworca Kolejowego.

Apartament III: (ulica Sielska 40/1) Apartament składa się z dwóch sypialni, aneksu jadalnego, kuchni (lodówka, kuchenka, czajnik elektryczny), łazienki z wanną oraz krytego tarasu. Apartament znajduję się 5 min tramwajem od Międzynarodowych Targów Poznańskich i Głównego Dworca Kolejowego.

Apartament IV: Studio zanjduje się na ulicy Górki 22. Składa się z jednego przestronnego pokoju , łazienki z prysznicem, kuchni. Zapewniamy dostęp do internetu. Za budynkiem, na podwórzu jest wyznaczone miejsce parkingowe dla gości. Studio znajduje się blisko Międzynarodowych Targów Poznańskich i Głównego Dworca Kolejowego.

Apartament V: Znajduje się na ulicy Katowickiej na nowym osiedlu w budynku z domofonem i windą. Składa się z: sypialni ,pokoju gościnnego z kanapą, telewizorem, łazienki z jacuzzi i pralki, wyposażonej kuchni (kuchenka, lodówka, czajnik elektryczny). Za dodatkową opłatą udostępniamy dla gości garaż. Mieszkanie to jest całkowicie urządzone. 10 min tramwajem od Międzynarodowych Targów Poznańskich i Głównego Dworca Kolejowego.

Apartament VI: Znajduje się na ulicy Milczańskiej na nowym osiedlu w budynku z domofonem. Składa się z: sypialni ,pokoju gościnnego z kanapą, telewizorem, łazienki z wanną i pralką, wyposażonej kuchni (lodówka, czajnik elektryczny, mikrofalówka). Za dodatkową opłatą udostępniamy dla gości garaż. Mieszkanie to jest całkowicie urządzone. 10 min tramwajem od Międzynarodowych Targów Poznańskich i Głównego Dworca Kolejowego. Wysoki STANDARD!

Pokoje:
- wygodne i duże łóżka
- TV
- kuchnia (z lodówką, kuchenką, czajnikiem bezprzewodowym)
- łazienka z prysznicem lub wanną
- pralka w I i II Apartamencie
- mikrofalówka
- suszarka do włosów
- ręczniki
- internet

Dodatkowe informacje:
Zniżki (dotyczy ceny za dobę)

10% zniżki - pobyt 6 nocy
15% zniżki - pobyt powyżej 6 nocy
20% zniżki - pobyt przez miesiąc

Formularz kontaktowy
Przyjazd:     Imię:   
Ilość nocy: 
Nazwisko:   
Ilość osób: 
E-mail: 
Uwagi: 

Reklama

Tanie noclegi
 
English version Comfort Suites in english