Reklama | Kontakt |

Hotel Sport **

Chwiałkowskiego 34, centrum [zobacz mapę]
Przyjazd: 
Imię: 
Ilość nocy: 
Nazwisko: 
Ilość osób: 
i dzieci:
E-mail: 
Uwagi: 
noclegi Od 2007 roku pomogliśmy znaleźć nocleg w Poznaniu dla 2418 osób.
Poleć ofertę:
Cennik:
Pokój 1-osobowy – 160 PLN
Pokój 2-osobowy – 210 PLN (105 PLN za osobę)
Apartament dla 2 osób – 350 PLN (175 PLN za osobę)
Pokój 3-osobowy – 260 PLN (87 PLN za osobę)
Ceny targowe:
- pokój jednoosobowy - 230 zł
- pokój dwuosobowy - 290 zł
- pokój trzyosobowy - 390 zł
- apartament - 525 zł

Ceny weekendowe:
- pokój jednoosobowy - 130 zł
- pokój dwuosobowy - 160 zł
- pokój trzyosobowy - 200 zł
- apartament - 260 zł

Opis:
Sport Hotel usytuowany jest w samym centrum Poznania. Atrakcyjna lokalizacja oraz interesująca oferta to największe atuty, jakie hotel proponuje klientom chcącym wypocząć, a także dla klientom biznesowym. Bliska lokalizacja Międzynarodowych Targów Poznańskich, Dworca PKP i PKS oraz Starego Rynku stanowi dodatkowy atut Sport Hotelu. W pobliżu znajduje się Centrum Handlu, Sztuki i Biznesu Stary Browar, skąd jednym z najpopularniejszych traktów handlowych Poznania można dojść do zabytkowego Starego Rynku - ulubionego miejsca Poznaniaków i turystów. Również w niedalekiej odległości od Hotelu (zaledwie kilka minut) mieści się multipleks - Multikino.

Pokoje:
Hotel posiada 47 miejsc noclegowych w przytulnych pokojach 1,2,3, osobowych. Bardziej wymagający goście mogą skorzystać z dwóch apartamentów. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę, TV i telefon. Przed budynkiem znajduje się dozorowany parking, a tuż obok czynny jest całą dobę parking strzeżony.

Dodatkowe informacje:
Klienci hotelu mogą korzystać z dobrodziejstw basenów: krytego, a latem odkrytego, z podgrzewaną wodą. Pływalnia letnia składa się z z basenów: dużego, małego oraz brodziku. Dodatkowymi atrakcjami są boiska do gry w piłkę siatkową i koszykówkę. Na pływalnie krytą składa się basen duży i mały. Ponadto basen mały przystosowany jest do nauki pływania dla dzieci i do prowadzenia zajęć z zakresu rehabilitacji ruchowej. Przystosowany jest dla potrzeb osób niepełnosprawnych – dogodny podjazd, urządzenia sanitarne, szatnie, natryski, dostęp do lustra wody bez schodów i przeszkód. Można też skorzystać z kursów nurkowania i aerobiku w wodzie. W ofercie Hotelu znajdziemy też kompleksowe zaplecze fitness: w tym sauna i solarium. Do dyspozycji gości jest również grota solna. Ponadto istnieje możliwość wynajmu sali konferencyjnej o powierzchni 120 m˛ dla 70 osób.

Atrakcje w pobliżu:
Sport Hotel otoczony jest gęstą siecią dróg publicznych. W pobliżu znajdują się przystanki linii tramwajowych i autobusowych. Droga do głównych, krajowych dworców: autobusowego i kolejowego to 10 minutowy spacer. Do lotniska pasażerskiego Ławica jest dobry i szybki dojazd, który zajmuje około 20 minut.

Formularz kontaktowy
Przyjazd:     Imię:   
Ilość nocy: 
Nazwisko:   
Ilość osób: 
E-mail: 
Uwagi: 

Podobne oferty noclegów w pobliżu

  • Topaz Hotel centrum - Hotel Lista Hoteli Tanie Noclegi

    Topaz **

    Położenie: centrum
    Cena: od 180 PLN za osobę w pokoju 2osobowym
zobacz wszystkie oferty hoteli w Poznaniu i okolicach ›

Reklama

Tanie noclegi
 
English version Sport Hotel in english