Reklama | Kontakt |
Średnia ocena: 7.6/10
na podstawie 13 opinii gości

Green Hotel ****

ul. Jeziorna 1A, poza miastem [zobacz mapę]
Przyjazd: 
Imię: 
Ilość nocy: 
Nazwisko: 
Ilość osób: 
i dzieci:
E-mail: 
Uwagi: 
noclegi Od 2007 roku pomogliśmy znaleźć nocleg w Poznaniu dla 2418 osób.
Poleć ofertę:
Opis:
Dogodne położenie pomiędzy pochłoniętym biznesem Poznaniem, a pełnym naturalnej harmonii lasów i jezior Wielkopolskim Parkiem Narodowym sprzyja zarówno krótkim pobytom biznesowym, jak też organizacji szkoleń, warsztatów i konferencji.

Pokoje:
Green Hotel to nowoczesny, w pełni klimatyzowany obiekt, dysponujący 44 pokojami z łazienkami na które składają się: 4 pokoje jednoosobowe, 36 pokoi dwuosobowych (w tym dwa z małżeńskim łóżkiem), 4 apartamenty (w tym najbardziej prestiżowy Apartament Słoneczny).

Dodatkowe informacje:
Green Hotel łącząc w sobie zalety obiektu szkoleniowego i wypoczynkowego zapewnia bogatą bazę rekreacyjną. Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy basen z hydro-masażami, saunę, solarium, masaże relaksacyjne, kort tenisowy oraz rowery turystyczne.

Atrakcje w pobliżu:
Zapraszamy Państwa m.in. z kortu tenisowego, basenu, sauny, oraz do uczestnictwa w rowerowych wycieczkach po okolicy - istnieje możliwość wypożyczenia rowerów na miejscu. Okolice Green hotelu to jeden z najpiękniejszych zakątków Wielkopolski. W sąsiedztwie hotelu znajduje się Wielkopolski Park Narodowy i wiele małych miejscowości znanych zarówno z obiektów sztuki architektonicznej, jak i z niepowtarzalnych walorów wypoczynkowych.

Formularz kontaktowy
Przyjazd:     Imię:   
Ilość nocy: 
Nazwisko:   
Ilość osób: 
E-mail: 
Uwagi: 

Reklama

Tanie noclegi
 
English version Green Hotel in english