Reklama | Kontakt |

Vivaldi ****

ul.Winogrady 9, blisko centrum [zobacz mapę]
Przyjazd: 
Imię: 
Ilość nocy: 
Nazwisko: 
Ilość osób: 
i dzieci:
E-mail: 
Uwagi: 
noclegi Od 2007 roku pomogliśmy znaleźć nocleg w Poznaniu dla 2418 osób.
Poleć ofertę:
Opis:
Usytuowanie hotelu w centrum miasta, niedaleko Międzynarodowych Targów Poznańskich niejako predestynuje go do roli miejsca spotkań biznesowych. Obiekt jest doskonale przygotowany do obsługi gości przyjeżdżających w interesach. Z powodzeniem może pełnić także rolę miejsca wypoczynku.

Pokoje:
Wygody komfortowo urządzonych pokoi dopełnia ich wyposażenie. Każdy jest klimatyzowany, zaopatrzony w minibarek, telewizor z naziemnymi i satelitarnymi programami oraz wewnętrznym systemem telewizji hotelowej, dzięki któremu obejrzysz najnowsze produkcje filmowe. Pokój hotelowy może być nie tylko miejscem wypoczynku, ale i prywatnym biurem. Są tu zainstalowane telefony cyfrowe oraz gniazda umożliwiające podłączenie do internetu.

Dodatkowe informacje:
Atmosfera Vivaldiego dobrze nastraja do pracy. Nawet jeśli nie uda Ci się załatwić wszystkich spraw, wyjedziesz stąd wypoczęty i zadowolony. Z jednej strony jest intymnie i niemal rodzinnie jak w pensjonacie, z drugiej wygodnie i profesjonalnie jak na czterogwiazdkowy hotel przystało.

Atrakcje w pobliżu:
Położenie hotelu to jedna z jego większych zalet. Będąc już w Poznaniu nie stracisz wiele czasu na dojazd do niego, gdyż leży praktycznie w centrum miasta, zaledwie 2 km od Międzynarodowych Targów Poznańskich, dworca PKP i PKS i 5 km od międzynarodowego lotniska Ławica. Mieszkając w Vivaldim możesz zapomnieć o korkach i poszukiwaniu miejsca postojowego w mieście. Do ścisłego centrum dostaniesz się w kilka minut, korzystając ze środków komunikacji miejskiej. Tuż przy hotelu znajduje się przystanek "Armii Poznań" dla linii tramwajowych 3, 4 i 10 oraz autobusowych 68, 69, 71, 234 i 235. Do Starego Miasta i Starego Rynku z unikatowym renesansowym Ratuszem możesz także dotrzeć pieszo. Spacer wzdłuż parku Cytadela, ulicą Armii Poznań a dalej ulicą Garbary, lub też ulicami Pułaskiego, Libelta i 23 Lutego nie powinien zająć więcej niż 30 minut.

Formularz kontaktowy
Przyjazd:     Imię:   
Ilość nocy: 
Nazwisko:   
Ilość osób: 
E-mail: 
Uwagi: 

Podobne oferty noclegów w pobliżu

  • Trawiński Hotel blisko centrum - Hotel Lista Hoteli Tanie Noclegi

    Trawiński ****

    Położenie: blisko centrum
    Cena: od 150 PLN za osobę w pokoju 2osobowym
zobacz wszystkie oferty hoteli w Poznaniu i okolicach ›

Reklama

Tanie noclegi
 
English version Vivaldi in english